فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: تردد وسایل نقلیه از جنوب به شمال محورهای هراز و فیروزکوه نیمه‌سنگین در جریان است و در محدوده پیست امامزاده هاشم با پس زدگی بار ترافیکی روبه‌رو هستیم.

سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار داشت: در حال حاضر عبور انواع وسایل نقلیه از جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و در محدوده پیست امام زاده هاشم با پس زدگی بار ترافیکی مواجه هستیم و به مرور خود را در حال عبور از این محور مواصلاتی کشور هستند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محور فیروزکوه گفت: عبور انواع وسایل نقلیه از جنوب به سمت شهرهای شمالی کشور نیمه سنگین و تردد خودروها به کندی در جریان است.

وی با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران رخ نداده، بیان کرد: تردد وسایل نقلیه از محورهای امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم نیمه سنگین اما روان در جریان است و مشکلی در خصوص عبور و مرور وسایل نقلیه از این محورها وجود ندارد.

محبی ادامه داد: هموطنان در چنین شرایطی مدیریت زمان سفر را در اولویت مسافرت خود قرار داده و با اطلاع از وضعیت راه‌ها سفر خود را آغاز کنند.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اذعان داشت: هموطنان در برخورد با اینگونه ترافیک‌ها با سرعت مطمئنه، صبر و شکیبایی تردد کرده و سفر را جزئی از مسافرت خود بدانند تا حادثه‌ای تلخ برای خود و دیگر هموطنانمان رقم نخورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *